Digtális ellenőrző

Referencia intézmény

Támop project

Nemzeti Tehetség Program 2016

Nemzeti Tehetségprogram 2018

Határtalan 2018

Nemzeti Tehetségprogram 2019

Nemzeti Tehetségprogram 2020

Kezdőlap Képzéseink Iskolarendszerű képzések
Iskolarendszerű képzések PDF Nyomtatás E-mail

ISKOLARENDSZERŰ NAPPALI ÉS ESTI KÉPZÉSEK SZAKGIMNÁZIUM ÉS TECHNIKUM

 

A Garabonciás Középiskola egy szakképzést folytató, nem állami fenntartású többcélú szakképző intézmény Budapest szívében..

Az iskolánkat 1993-ban alapították, azóta folyamatosan működik. Fő képzési helyszínünk a VII. kerületi Szövetség utca 35. szám alatt található. Tanműhelyünk egy 10 perces sétával érhető el, a Damjanich utca 7 szám alatt.

Iskolánk filozófiája, hogy a művészeti képzések melyeket folytatunk azok tartalmilag a kreativitásra, az innovációra és digitális technológiára épüljenek. Mi elsősorban azokra a munkaerő-piaci pozíciókra kívánunk szakembereket képezni, amelyek a digitális kommunikáció szerteágazó igényeit képesek kielégíteni. Ezért arra törekszünk, hogy a nálunk tanuló diákok művészi önkifejezésüket úgy valósítsák meg, hogy közben maradéktalanul kielégítsék a megrendelők igényeit.

Tanulóinkat a megtanítandó törzsanyagon felül, kreatívitásukat kibontatkoztató feladatokkal szeretnénk a minél hatékonyabb feladat elvégzésre ösztönözni. Fontos kiemelni, hogy képzési stratégiánk alapvetően nem arra összpontosít, hogy egy–egy programot robot módjára megtanítsunk a diákoknak, hanem sokkal inkább arra, hogy a folyamatokat átlássák, a technológiát megértsék és tudják irányítani. Táncosainknál a magas fokú mozgáskultúrát, a tánctechnikai tudást, az előadói képességeket és az igényességet helyezzük előtérbe. Hiszünk abban, hogy ne a csak program magas szintű elsajátításáról beszéljünk, hanem a szakma magas szintű műveléséről!

 

Szakgimnáziumi képzés
SZAKKÉPESÍTÉS MEGNEVEZÉSE SZAKIRÁNY MEGNEVEZÉSE  
Képző- és iparművészeti munkatárs Mozgókép és animációtervező  Szakgimnázium  5 évfolyam
Képző- és iparművészeti munkatárs Művészeti grafikus  Szakgimnázium  5 évfolyam
Képző- és iparművészeti munkatárs Művészeti és médiafotográfus  Szakgimnázium  5 évfolyam
Képző- és iparművészeti munkatárs Divatstílus- és jelmeztervező  Szakgimnázium  5 évfolyam
Táncos Kortárs-modern táncos Szakgimnázium  5 évfolyam

 

Technikumi képzés
ÁGAZAT MEGNEVEZÉSE SZAKMA MEGNEVEZÉSE  
Kreatív Mozgókép- és animációkészítő  Technikum  5 évfolyam
Kreatív Grafikus  Technikum  5 évfolyam
Kreatív Hangtechnikus  Technikum  5 évfolyam
Kreatív Fotográfus  Technikum  5 évfolyam
Kreatív Dekoratőr  Technikum  5 évfolyam
Kreatív Divat-, jelmez- és díszlettervező  Technikum  5 évfolyam
Kreatív Nyomdaipari technikus Technikum  5 évfolyam
Informatika és távközlés Szoftverfejlesztő és tesztelő  Technikum  5 évfolyam

 

 

 
Kezdőlap Kapcsolat Keresés Kapcsolat Keresés