Digtális ellenőrző

FelhasználóHírlevél

Referencia intézmény

Támop project

Nemzeti Tehetség Program 2016

Nemzeti Tehetségprogram 2018

Határtalan 2018

Kezdőlap
Végleges felvételi jegyzék 2020 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2020. április 24. péntek, 11:44

Tisztelt Szülők! Kedves leendő Tanulóink!

Az alábbi listában található aminket első helyen megjelölt és felvett tanulók! Nekik gratulálunk és sok szeretettel várjuk őket és szüleiket a beiratkozás ideje alatt. Erről a mellékelt levélben olvashatnak bővebben.

Felvettek listája

Azon tanulók akik felvételt nyertek, ám nem minket jelöltek az első helyen az alábbi listán találhatóak. Mivel többen jelezték a szóbeli felvételi vizsga alkalmával, hogy rosszul jelölték be a kiválasztott szakok sorrendjét, ezért, amennyiben más szakra szeretne beiratkozni, a változtatásra lehetőséget adunk a betölthető létszámunk erejéig a beiratkozás alkalmával.

Iskolánk pótfelvételit is fog hirdetni, amelyről honlapunkon fogunk tájékoztatást adni.

Minden kérdésükre szívesen válaszolunk telefonon munkanapokon 9.00 és 14.00 között illetve e-mail címeinken.

Üdvözlettel,

Az iskola vezetése

Módosítás dátuma: 2020. április 24. péntek, 16:02
 
Kezdőlap Kapcsolat Keresés Kapcsolat Keresés